whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

TÜRKİYEDE MÜLKE SİGORTA YAPTIRMAK

TÜRKİYEDE MÜLKE SİGORTA YAPTIRMAK

Türkiye'deki mülkünüz için sigorta

Türkiye'de bir gayrimenkul satın aldıysanız, bu mülkü sigortalamak kesinlikle önemlidir.Alınan mülkün zorunlu yapılması gereken dogal afet sigortası yapılması gerekmektedir.

Alıcının adına tapu (tapu) devri için Türkiye'deki tüm gayrimenkulleri deprem hasarına karşı korumak için  Türk Hukuku ile çıkarılan DASK sigortasının yaptırılması gerekmektedir.

Ayrıca Türkiye'deki malınızı hırsızlık, yangın, cam kırılması, vandalizm ve su hasarına karşı sigortalayabilirsiniz.Türkiyede bulunan sigorta şirketleri ihtiyaç duyulan sigorta için gerekli olanı yapacaktır.

Türkiye'de daimi ikametgahı düşündüğünüzde, sağlık sigortasını düşünmek elbette önemlidir. Ülkenizde yasal bir sigortaya üyeyseniz, sigorta şirketinizden yabancı sağlık sigortası sertifikası alabilirsiniz.

Bir Türk sağlık sertifikasında yerel Türk sosyal güvenlikten (SGK) sigorta şirketinizden aldığınız yabancı sağlık sigortası sertifikanızı açıklamanız gerekir. Bu sağlık raporu ile örneğin anlaşmalı özel ve kamu hastanelerinde doktora gidebilirsiniz. Sadece küçük test maliyetleri vardır ve ayrıca eczanede ilaç satın alırken indirim alırsınız.

Ayrıca sizden gelmeden önce koşullar hakkında kendi ülkenizdeki sigorta şirketinize danışmanızı rica ediyoruz.Türkiyedeki sigorta şirketleri işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sigorta acentelerini tavsiye edebilir ve ihtiyaçlarınız için en iyi sigortayı bulmanıza yardımcı olabiliriz.